Technologia

Akcelerator wybielający Beyond™ Polus®

Nowy akcelerator wybielania BEYOND™ Polus® jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem do profesjonalnego wybielania zębów, obecnie dostępnym na rynku światowym.

System BEYOND™ Polus® oparty jest na technologii LightBrigde™ (Świetlny most) zaprojektowanej przez naukowców firmy Beyond Dental & Health. Ta wyjątkowa technologia pozwala na dostarczenie światła z bardzo silnej żarówki halogenowej o mocy 150W oraz światła z drugiego źródła, którym są specjalne diody LED. Światło jest całkowicie bezpieczne, gdyż zostaje przefiltrowane przez 150,000 światłowodów oraz układ optyczny. Technologia LightBrigde™ łączy obydwie długości świateł, z dwóch różnych źródeł i tworzy tzw. świetlny most, który pozbawiony jest promieniowania UV oraz szkodliwego promieniowania podczerwonego. Rezultatem końcowym jest światło o dużej mocy, którego fala pokrywa całkowicie niebieskie spektrum najlepsze dla wybielania zębów, co przenosi się na najlepsze możliwe rezultaty.

Akcelerator wybielania BEYOND™ Polus® otrzymał maksymalną ocenę 5+, oraz 98% zaakceptowanych przypadków klinicznych od Dental Advisor, amerykańskiej instytucji oceniającej urządzenia oraz materiały stomatologiczne. Produkty otrzymały również nagrodę Editors Choice Award przyznaną przez tą samą instytucję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *